KONKURS FOTOGRAFICZNY "BANKOWOŚĆ MOBILNA W OBIEKTYWIE"

Serdecznie zachęcamy wszystkich Państwa do udziału w konkursie "Bankowość mobilna w obiektywie" organizowanym przez Bank BPS. Konkurs trwa od 14 lutego do 17 kwietnia 2017r.

Bank BPS proponuje zabawę i stawia pytanie, jakie skojarzenia budzi bankowość mobilna i jak można przedstawić na fotografii ten - wydawałoby się - mało fotogeniczny temat. Uczestnicy konkursu mają za zadanie wykonać zdjęcie, które w niebanalny sposób przedstawi temat bankowości mobilnej i zostanie zakwalifikowane do jednej z trzech kategorii. Konkurs organizowany jest w następujących kategoriach tematycznych:

  1. krajobraz/przyroda
  2. człowiek
  3. miasto.

Do konkursu można zgłaszać tylko zdjęcia wykonane smartfonem. Zdjęcia muszą być zapisane w formacie JPG, w wysokiej rozdzielczości - nie mniejszej niż 300 dpi, kolory w standardzie RGB, z możliwymi do odczytania danymi exif. Jeden plik nie może być większy niż 10 MB.

Zdjęcia konkursowe wraz z kartą zgłoszenia do konkursu należy przesłać pocztą elektroniczną na adres email: fotoBPSMobilnie@bankbps.pl

Nagrody:

Grand Prix konkursu to smartfon.

Ponadto w każdej kategorii (krajobraz/przyroda, człowiek, miasto) do zdobycia są po trzy nagrody:

I miejsce - drukarka fotograficzna

II miejsce - aparat Instax

III miejsce - zestaw gadżetów

Swoją nagrodę przyzna też publiczność, czyli użytkownicy portalu Facebook głosujący na fotograie na profilu BankBPSMobilnie. Nagrodą publiczności będzie pobyt dla dwóch osób w hotelu EVA Park Life & Spa w Konstancinie-Jeziornie.

Wszystkie zgłoszone zdjęcia można na bieżąco śledzić na facebookowym profilu Banku BPS Mobilnie: https://www.facebook.com/BankBPSMobilnie

Więcej szczegółów, karty zgłoszenia oraz Regulamin konkursu na stronie Banku BPS http://www.bankbps.pl/fotobpsmobilnie

Kursy walut

Kursy walut2018-11-19 obowiązuje od godziny: 14:00
1 EUR4.1980
1 USD3.6764
1 CHF3.6621
1 GBP4.6947
więcej

Stawki referencyjne

WIBOR 1M - średnia 1,64