• Jubileusz 150 lat

Jubileusz 150 lat

banner jubileusz cay

Bank Spółdzielczy w Cieszynie wspiera mieszkańców Śląska Cieszyńskiego już od 150 lat! Z tej okazji przygotowaliśmy 5 wyjątkowych ofert, przygotowanych z myślą o różnych potrzebach naszych klientów.

Naszą największą wartością są klienci, którzy są z nami od wielu lat. Często z usług Banku Spółdzielczego w Cieszynie korzystają całe rodziny - dziadkowie, rodzice i wnuki. Dołączając do nas, masz pewność, że wybierasz stabilną instytucję finansową, którą cechuje indywidualne podejście do każdego klienta. Jednocześnie stajesz się współtwórcą historii lokalnego Banku i przyczyniasz się do wspierania oraz rozwoju lokalnej społeczności.

Sprawdź przygotowaną specjalnie z okazji 150-lecia Banku Wspaniałą 5 i wybierz najlepszy produkt dla siebie! >>>>>

Konto Aktywne i Konto Junior

Kredyt mieszkaniowy

Pożyczka jubileuszowa

Finansowanie przedsiębiorstw

Lokata jubileuszowa

Założycielami Banku Spółdzielczego w Cieszynie, pierwotnie znanego jako Towarzystwo Oszczędności i Zaliczek byli Hilary Filasiewicz, ksiądz Franciszek Michejda, ksiądz Ignacy Świeży oraz Adam Sikora. Wszyscy byli polskimi działaczami społecznymi i narodowymi, osobami charakteryzującymi się siłą woli i dążeniem do celu oraz patriotami, którym zależało na propagowaniu polskich wartości i wzroście gospodarczym. To właśnie oni dali początek wspaniałej tradycji, którą mamy zaszczyt kontynuować.

Znajdziesz nas też tutaj