RODO

 • W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych, w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/45/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, zwane dalej RODO), Bank Spółdzielczy w Cieszynie przedstawia:

  KLAUZULĘ INFORMACYJNĄ

  Fanpage Banku Spółdzielczego w Cieszynie jest publiczny.

  1. Administratorem Twoich danych osobowych, które pozostawiasz odwiedzając nasz fanpage (komentarze, polubienia, udostępnienia, identyfikatory internetowe, oraz adres IP urządzenia, ) jest Bank Spółdzielczy w Cieszynie z siedzibą przy ul. Kochanowskiego 4, 43-400 Cieszyn.
   Z administratorem danych możesz się skontaktować pod w/w adresem lub poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
  2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym możesz się skontaktować w sprawach ochrony swoich danych osobowych pod adresem e -mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pisemnie na adres naszej siedziby wskazany w ustępie 1 powyżej.
  3. Twoje dane są przetwarzane w celu:
   1. umożliwienia Ci aktywności na fanpage, efektywnego prowadzenia naszego fanpage, w tym w celu przedstawiania informacji o naszych inicjatywach i innej aktywności oraz w związku z promowaniem przez nas różnego rodzaju wydarzeń, usług oraz produktów, a także w celach statystycznych i analitycznych oraz w celu dochodzenia roszczeń i obrony przed roszczeniami.
   2. promowania naszej marki oraz w celu poprawiania jakości świadczonych przez nas usług na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO, który stanowi nasz prawnie uzasadniony interes.
  4. Odbiorcy danych.
   Głównym odbiorcą danych jest Banku. Dostęp do danych może mieć administrator portalu Facebook, na zasadach określonych pod adresem https://www.facebook.com/about/privacy , a także (w zakresie w jakim dane są zamieszczone np. w postach lub komentarzach) inni użytkownicy tego portalu.
  5. Okres przechowywania danych.
   Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji wskazanych celów:
   1. informacje na temat użytkowników, które posiadamy w wiadomościach prywatnych (komunikatorach) będą przechowywane na czas odpowiedzi na Państwa pytania lub do momentu zakończenia współpracy;
   2. w przypadku informacji, które posiadamy w ramach udostępnionych przez Państwa komentarzy, będą one dostępne na naszym serwisie do czasu usunięcia ich przez autora;
    Twoje dane osobowe gromadzone przez portal społecznościowy Facebook tj. historia wpisów, historia aktywności w komunikatorach podlega retencji na zasadach określonych regulaminem portalu społecznościowego Facebook.
  6. W każdym momencie możesz zgłosić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych z  przyczyn związanych z Twoją szczególną sytuacją.
  7. Przekazanie danych osobowych do państwa trzeciego
   Twoje dane nie będą przekazywane poza teren Europejskiego Obszaru Gospodarczego, z zastrzeżeniem ponadnarodowego charakteru przepływu danych w ramach serwisu Facebook.
  8. Obowiązek podania danych osobowych
   Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednakże nie podanie danych będzie skutkowało brakiem możliwości przeglądania fanpage lub pozostawienia komentarzy.
  9. Skarga do organu nadzorczego:
   W przypadku uznania, iż przetwarzanie danych narusza ochronę danych osobowych ze strony Banku, masz możliwość wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych.