Zaproszenie na Śniadanie biznesowe

10-02-2023

Pierwsze spotkanie odbędzie się już w dniu 28 lutego 2023 r. o godz. 8.00 w Sali konferencyjnej Banku Spółdzielczego w Cieszynie przy ul. Kochanowskiego 4 (II piętro).

Tematem przewodnim spotkania będzie: „ Strategia komunikacji marki i jej pozycjonowanie w umysłach klientów – czym jest i jak jej świadome zaprojektowanie wpływa na zyskanie przewagi rynkowej nad konkurencją. Dobre i złe praktyki”. Tę część zaprezentuje Katarzyna Wojciechowska - specjalista d.s. budowania marki.

Świętując 150 rocznicę działalności naszego Banku rozpoczynamy cykl śniadań biznesowych, na których chcemy gościć przedsiębiorców działających na Śląsku Cieszyńskim. W trakcie spotkań gwarantujemy ciekawe tematy, możliwość nawiązania nowych relacji oraz wymiany doświadczeń zawodowych w dobrej atmosferze biznesowej.

Prosimy o potwierdzenie obecności poprzez wysłanie załączonego poniżej pliku na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 23 lutego 2023 r.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o możliwości uczestnictwa decyduje kolejność zgłoszeń.

Formularz zgłoszenia

Znajdziesz nas też tutaj