• Śniadanie biznesowe

Śniadanie biznesowe

Zaproszenie na Śniadanie biznesowe

Kolejne spotkanie odbędzie się w dniu 30 maja 2023 r. o godz. 8.00 w Sali konferencyjnej Banku Spółdzielczego w Cieszynie przy ul. Kochanowskiego 4 (II piętro).

Tematem przewodnim spotkania będzie „Marketing zintegrowany – jak zaplanować efektywne działania marketingowe i sprzedażowe, by uzyskać efekt synergii i podnieść ich skuteczność. Pojedyncze, chaotyczne reklamy vs. działania w zgodzie ze ścieżką zakupową klienta”. Tę część zaprezentuje Katarzyna Wojciechowska - specjalista d.s. budowania marki.

Świętujemy 150 rocznicę działalności naszego Banku cyklem śniadań biznesowych, na których chcemy gościć przedsiębiorców działających na Śląsku Cieszyńskim. W trakcie spotkań gwarantujemy ciekawe tematy, możliwość nawiązania nowych relacji oraz wymiany doświadczeń zawodowych w dobrej atmosferze biznesowej. Przewidywany czas trwania spotkania to około 2-3 godziny.

Prosimy o potwierdzenie obecności poprzez wysłanie załączonego poniżej pliku na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 25 maja 2023 r. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o możliwości uczestnictwa decyduje kolejność zgłoszeń.

Formularz zgłoszenia

Znajdziesz nas też tutaj