• Aktualności
  • Zaproszenie na Śniadanie biznesowe - marzec 2023

Zaproszenie na Śniadanie biznesowe - marzec 2023

Spotkanie odbędzie się w dniu 21 marca 2023 r. o godz. 8.00 w Sali konferencyjnej Banku Spółdzielczego w Cieszynie przy ul. Kochanowskiego 4 (II piętro).

Tematem przewodnim spotkania będzie: „Charakter kultury organizacyjnej i wizerunek firmy jako element pozycjonowania marki wpływający na decyzje zakupowe klienta. Wpływ osobowości szefa i stylu zarządzania na sposób pracy i efektywność pracowników, a co za tym idzie – na wyniki firmy”. Tę część zaprezentuje Katarzyna Wojciechowska - specjalista d.s. budowania marki.

Świętujemy 150 rocznicę działalności naszego Banku cyklem śniadań biznesowych, na których chcemy gościć przedsiębiorców działających na Śląsku Cieszyńskim. W trakcie spotkań gwarantujemy ciekawe tematy, możliwość nawiązania nowych relacji oraz wymiany doświadczeń zawodowych w dobrej atmosferze biznesowej. Przewidywany czas trwania spotkania to około 2-3 godziny.

Prosimy o potwierdzenie obecności poprzez wysłanie załączonego poniżej pliku na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 16 marca 2023 r.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o możliwości uczestnictwa decyduje kolejność zgłoszeń.

Formularz zgłoszeniowy

Znajdziesz nas też tutaj